“Ojej, to dla mnie?” — który to już raz nie kryjesz zdziwienia, kiedy pod choinką znajdujesz perfumy, których nie używasz, książkę, chociaż korzystarz tylko z Kindle’a albo za małe ubranka dla swojego dziecka, czy zabawki nieodpowiednie do jego wieku.

Chociaż z roku na rok kupujemy coraz bardziej świadomie, po każdych świętach serwisy typu olx czy vinted pękają w szwach od ofert, na których możemy kupić nietrafione prezenty. Sprzedaż to nie jedyny sposób na pozbycie się niechcianych przedmiotów, jest kilka takich, które sprawią, że poczujesz wielką moc obdarowywania… po świętach!

Dobre intencje

Mamy wszystko

Wymień

Oddaj

Podziel się

Domy dziecka, domy samotnej matki i fundacje

Aukcje charytatywne

Wyprzedaż charytatywna w naszym sklepie stacjonarnym, wrzesień 2020

Sprzedaż to najprostsze rozwiązanie. I nie ma w nim nic złego. Szczególnie jeśli decydujesz się sprzedać i komuś pomóc. Jest mnóstwo możliwości, które pozwolą Ci sprzedać ze wskazaniem celu charytatywnego. Możesz to zrobić po prostu za pomocą swojego Instagrama i allegro. Ty zdecydujesz, że wpłacisz te pieniądze na czyjąś zrzutkę, czy kupisz zapas karmy dla miejskiego schroniska. Możesz też skorzystać z dedykowanych miejsc tego typu np. Na Facebooku. Wystarczy, że w wyszukiwarkę portalu wpiszesz “bazarek charytatywny” i wybierzesz odpowiednie miejsce.Takie rozwiązanie sprawi, że w ostatecznym rozrachunku okaże się, że był to najlepzy prezent, jaki kiedykolwiek dostałaś bo otworzył Cię na potrzeby innych i skłonił do zrobienia czegoś dobrego!

To, co najcenniejsze

Magicznych Świąt!